Reagim ndaj

Une kam frike per mangesite e mia, e shpresoj edhe ju po, andaj reflektoni!

Vazhdo leximin!

E Dielë, 15 Nëntor 2020, 18:17

Mbresa nga Granada

Kordoba me xhaminë e saj të famshme, me harqe dhe parqe të pashoqe dhe e shndërruar në katedrale në shekujt në vijim, është po ashtu një madhështi kulturore dhe fetare që edhe sot e kësaj dite tërheq me mijëra vizitorë.

Vazhdo leximin!

E Martë, 13 Tetor 2020, 08:57Shkruan: Ejup Ramadani

MË MIRË NË SHTËPI POR TË BASHKUAR DHE TË DASHUR MES VETI

“Dhe ik nga lebrosa siç ik nga luani.” (Ahmedi)

Vazhdo leximin!

E Premte, 19 Qërshor 2020, 21:13Shkruan: ISN

Intervistë ekskluzive me Kryetarin e Institutit të Mendimit Islam, Mehmet Görmez

Shkenca shpjegon, feja jep kuptim
May 20, 2020

Vazhdo leximin!

E Mërkurë, 20 Maj 2020, 23:28

Turku imagjinar

Bozhidar Jezernik, Turku imagjinar, Logos-A, Shkup, 2017

Vazhdo leximin!

E Enjte, 21 Dhjetor 2017, 11:00Shkruan: Ali PAJAZITI

Çamët, Rohingiat e Evropës?

*Autori është shkrimtar, poet, regjisor, dramaturg. Mban postin e kryetarit të Studimeve Islame “Ibn Khaldun”, Universiteti Amerikan në Uashington, DC.

Vazhdo leximin!

E Enjte, 21 Dhjetor 2017, 10:57Shkruan: Akbar AHMED

Prizreni unanimisht e do rindërtimin e Xhamisë në Kala - vazhdimi 1

Kalaja e Prizrenit Ã

Vazhdo leximin!

E Enjte, 20 Prill 2017, 11:52Shkruan: Mr. Orhan Bislimaj

Gjenocidi kundër muslimanëve të Perandorisë Osmane që u fsheh për 100 vjet

Konspekt i librit

Vazhdo leximin!

E Hënë, 17 Prill 2017, 22:31Shkruan: Dr. Milazim Krasniqi

Logos-A, shpirti dhe zemra e shqiptarëve po sulmohet nga hienat tinzare

Logos-A do të vazhdojë të jetojë edhe më fuqishëm, edhe më dinjitetshëm, duke u bërë vravashkë për të gjithë ata që kanë nevojë për orientues e dritë.

Vazhdo leximin!

E Shtunë, 11 Shkurt 2017, 19:10Shkruan: Nexhat Ibrahimi

VRIJEĐAJUĆI PREDSJEDNIKA ERDOGANA, REŠID HAFIZOVIĆ VRIJEĐA NAŠ UMMET

Intervju sa prof. dr. Džemaludinom Latićem

Vazhdo leximin!

E Martë, 23 Gusht 2016, 10:32Shkruan: Razgovarao: Mujo Aganović

RSS per kategorine Lajme Shfletuesi i Kur'anit

  • RSS per kategorine Lajme